м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
м. Васильків - (044)362-60-30
(067)245-79-79
(050)245-79-79
Виїзд нашого фахівця в будь-який
регіон України.
 
Архитектурное проектирование

Продаж електростанцій
Не рекомендовано:
Помилкою буде придбання дизель генераторів за низькою ціною і ми не порівнюємо ціни наших постачальників і ціни більш дрібних виробників. Порівняння якості, знання можливостей декількох підприємств Італії, можливості компаній, що пропонують дешевий товар, однозначно дозволяють нам сказати - кожен покупець сам для себе вибирає товар і ту вартість, яку він готовий платити за якість, сервіс, гарантію.
Рекомендовано:
Прямі постачання устаткування, 3 ціни на вибір і дизельні двигуни й генераторні установки провідних світових виробників з сумарним річним серійним випуском більш 100 000 штук з поставкою в 70 країн світу, якісне обладнання, яке виробляється під контролем нашої компанії, відбір кращих моделей багаторічними тестами.
 

Оренда електростанцій
Не рекомендовано:
Тариф «Міраж» - це коли вас заманюють спочатку низькою ціною (наприклад 500 кВА - 11 000 рублів), а потім накручують в процесі оренди за ТО (3 обслуговування на місяць за цілодобову роботу), масло, фільтри, механіка і кожен його виїзд, підключення, паливо і т.д., ну і ПДВ теж не забудьте додати.
(на фото: Так здає в оренду дизель генератори AUSONIA - Італія (виставка СТТ-2007) )
Рекомендовано:
 оренда Дизель генератори GM в оренду ми пропонуємо з високою якістю, на вигідних та гнучких цінових умовах (ціни надаються не у вигляді прайса, а після аналізу нами умов експлуатації, термінів оренди, місця і т.д.).
Наші дизель генератори в оренді досить ефективно використовуються на виробництві і будмайданчиках, святкових, спортивних заходах та концертах, зйомках кінофільмів - в якості основних і резервних джерел енергопостачання.
Оренда дизель генератора доступна для телерадіокомпаній, офісів, банків і виставок - в якості автономних і резервних джерел електропостачання.
Єдина ціна" під ключ" і відчуйте різницю.
 

Пересувні електростанції
Не рекомендовано:
 оригінальний кунг Ось що продається під виглядом кунг з консервації для дизельної електростанції.
Рекомендовано:
 оригінальний кунг Поєднання високоякісних шумозахисних кожухів, вироблених з використанням імпортних комплектуючих, з високонадійними й економічними дизель -генераторними установками SDMO ® , GM ® , Cummins і FG Wilson, а також оригінальні конструктивні рішення дозволили створити ряд мобільних ДЕС, що задовольняють будь-яким запитам російських замовників.
 

Контейнерні електростанції
Не рекомендовано:
Утеплення контейнера виконано сендвіч-панелями (найчастіше наповнювачем виступає пінопласт - горючий матеріал ), кріплення внутрішніх конструкцій не враховує появу «містків холоду», не раcсчітана відповідно до обсягу система обігріву. У результаті конденсат на внутрішніх стінках, поява мжички і сніжних шапок на дверях і отворах вентиляції, вихлопної системи генераторної установки. Ризик замикання обмоток генератора, різних електронних схем управління.
Гарантійний термін експлуатації таких контейнерів - до першої зими ...
Рекомендовано:
 дизельний генератор в контейнері Реальна вартість обумовлена собівартістю контейнера, якістю виготовлення, ціною використаних матеріалів та додаткового обладнання, правильністю виготовлення , довговічністю використання і досвідом експлуатації генераторних установок і контейнерів в реальних умовах.
Термін експлуатації - до 25 років.
 

Монтаж електростанцій
Не рекомендовано:
Технічне обслуговування, виконане не навчених і не сертифікованими фахівцями однієї з московських компаній, на дизельної електростанції GS250K 200 кВт привело до жалюгідних результатів не тільки з цього елементу, а й по всьому електрогенератори
Рекомендовано:
 монтаж Монтаж дизельних електростанцій, проведений нашими фахівцями, гарантує довгу і справну роботу генераторної установки.
 
Инженерное проектирование
08600, Київська обл.
м. Васильків
вул. 1-го Травня, 2
49000,
м. Дніпропетровськ
вул. Журналістів 7, офіс 403
м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
igor.zan@ukr.net
м. Васильків - (044)362-60-30
pcb-proekt@ukr.net
Ід. код №35901795
МФО 380805
р/р 26001125205
в ВАТ "Райфайзен банк Аваль"
Є платниокм ПДВ на загальних підставах.
© ПП «ПЦБ-ПРОЕКТ». Всі права захищено. Зроблено в студії .