м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
м. Васильків - (044)362-60-30
(067)245-79-79
(050)245-79-79
Виїзд нашого фахівця в будь-який
регіон України.
 
Архитектурное проектирование

Дизельні двигуни
Генератори: Leroy Somer


John Deere (США)
Двигуни John Deere придбали світову популярність і визнання, як виключно надійні силові установки. Це стало можливим завдяки тому, що вони спеціально розроблені для роботи в найбільш важких умовах, на постійній частоті обертання при змінній навантаженні. Тому двигуну притаманні деякі специфічні конструктивні про собенності: "мокрі" гільзи циліндрів, колінчастий вал зі збільшеним запасом міцності, моноблочна конструкція форсунок.

При конструюванні двигунів особливу увагу було приділено зниження витрат на технічне обслуговування.

У двигунах використані останні розробки в області зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище, завдяки чому вони повністю відповідають нормам стандартів: німецького TA Luft і американського EPA/CARB.

Все більша кількість компаній-виробників комплексного обладнання віддають перевагу цим двигунів і використовують їх у складі свого устаткування : сільськогосподарських машин, будівельної техніки, компресорних і дизель-генераторних установок.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO і GM (потужності від 30 до 300 кВА)


Volvo Penta (Швеція )
Volvo Penta є провідним виробником двигунів і комплектних силових установок для морського і промислового застосування. Продукція цієї компанії продається у більш ніж 100 країн світу. Виробництво дизельних двигунів Volvo здійснюється на заводах Швеції, Франції та Німеччини (Deutz). Наукові дослідження і дослідно-конструкторські роботи (НДДКР) і саме виробництво дизельних двигунів ведеться в Швеції в містах Skovde і Vara.

Дизельні двигуни використовуються для різних застосувань, таких як: насосні установки, дизель-генератори, силові установки для локомотивів і важких кар'єрних вантажівок, для приводу сільськогосподарського обладнання та інше.

Volvo один з найбільш відомих у світі брендів, з яким неодмінно пов'язані такі характеристики продукції як якість, безпеку використання і знижений до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище. Система управління якістю компанії Volvo Penta сертифікована за стандартом ISO9001, а система управління впливом на навколишнє середовище за стандартом ISO14001.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO і GM (потужності від 80 до 630 кВА)


Cummins (Великобританія)
Cummins - це визнаний світовий лідер у розробці та виробництві дизельних двигунів потужністю від 55 до 3500 к.с. і займає одне з перших місць у світі з випуску двигунів потужністю від 50 л.с.

Дизельні двигуни Cummins чудово зарекомендували себе у важких умовах роботи в якості силових агрегатів кар'єрних самоскидів. Вони мають унікальні показники надійності і довговічності (окремі екземпляри напрацьовували до 65 тис. мотогодин до першого капітального ремонту). Маючи оригінальну систему вприскування палива, ці двигуни забезпечують високі показники паливної економічності і низької токсичності відпрацьованих газів.

Найважливішою перевагою для російського ринку явяется здатність двигунів Cummins працювати на дизельному паливі середньої якості, з відносно високим вмістом сірки.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як Cummins і GM


Perkins (Великобританія)
Компанія Perkins , заснована в 1932 році, є одним з провідних світових виробників високоефективних дизельних і газових двигунів різного застосування потужністю від 4 до 2000 кВт.

Двигуни PERKINS відомі у всьому світі. Вони знайшли застосування у всіх областях діяльності людини.

Багато світові виробники промислового, будівельного, морського, сільськогосподарського та електротехнічного обладнання вибрали PERKINS в якості свого постачальника. Серед них JCB, Massey Ferguson, FG Wilson, Manitou, Boss, Linde, Fermec, Clark, Chrysler, Claas, Hyster, Case, Lincoln Electric, Schaeff, Bobcat, Bomag, HBM, Landini, Ingersoll-Rand, Schmidt, Compair Holman, Atlas Copco, Desta, ZTS, Балканкар, Тверської Екскаваторний Завод.

Компанія Perkins була заснована в 1932 інженером Франком Перкінс. Компанія Perkins починалася з невеликої майстерні в місті Пітерборо. З роками компанія розвивалася. В даний час три заводу-виробника в Північній Ірландії та Китаї і кілька заводів по всьому світу, що працюють за ліцензією Perkins виробляють 300 000 двигунів на рік. На даний момент компанія виробила більше 15 мільйонів двигунів. Дистриб'юторська мережа компанії Perkins нараховує понад 4000 підрозділів.

Компанія не тільки виробляє та продає двигуни, а й пропонує ряд послуг з обслуговування двигунів протягом усього терміну служби. Де б не використовувалися двигуни Perkins, замовники отримують технічну підтримку через мережу дистриб'юторів Perkins .

Наші висококваліфіковані фахівці пропонують замовникам послуги з консультування, технічної підтримки, ремонту та постачання запасних частин.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як FG Wilson , GM і Gesan , а також у китайських виробників (двигуни по ліцензії) (потужності від 10 до 3000 кВА)


MTU (Німеччина)
Двигуни MTU-DDC одностайно визнаються фахівцями самими передовими двигунами в своєму класі. Особливостями даних двигунів є електронне управління всіма системами і унікальна система вприскування палива високого тиску. Завдяки сучасній системі подачі палива дані двигуни мають унікальні показники питомої витрати палива: 190-195 г/кВт на годину, що на 5-10% нижче, ніж у кращих аналогів конкурентів.

Завдяки цим параметром добова економія палива для самих великих установок SDMO , GM з двигунами MTU , що працюють у цілодобовому режимі, становить близько 400 л дизельного палива.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO і GM (потужності від 630 до 3000 кВА)


Caterpillar (США)
Особливості підходу Caterpillar до створення двигунів: термін служби до капітального ремонту екологічно безпечних двигунів компанії Caterpillar обчислюється десятками тисяч годин.

Високоміцні блоки циліндрів, підшипники з великою опорною поверхнею, підшипники з алюмінієвого сплаву на сталевому підставі, загартовані колінчаті вали - ось лише кілька прикладів того, наскільки грунтовно опрацьована конструкція двигунів Caterpillar .

Все це дозволяє забезпечити тривалий термін служби, низькі експлуатаційні витрати, виняткову легкість в обслуговуванні і загальну надійність.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як Caterpillar


ЯМЗ (Росія)
Ярославський моторний завод одне з найбільших в Європі підприємство з виробництва багатоцільових двигунів середньої і великої потужності. Підприємством було випущено більше чотирьох мільйонів дизельних двигунів ЯМЗ .

  Сьогодні під маркою «ЯМЗ» випускаються:
 • Два сімейства 6 -, 8 - і 12-ти циліндрових дизелів потужністю від 150 до 800 к.с., що включають 60 базових моделей і понад 300 комплектацій;
 • 7 моделей (30 комплектацій) 5 -, 6 -, 8 -, 9-ти східчастих коробок передач;
 • 2 типу (15 комплектацій) зчеплень;
 • 4 типу (більше 20 комплектацій) електрогенераторних установок потужністю від 60 до 315 кВт;
 • силові установки серії ясу, призначені для комплектації пересувних насосних установок для перекачування нафти і нафтопродуктів потужністю до 478 кВт;
 • понад 1000 позицій оригінальних запасних частин.

Дизельні двигуни виробництва ЯМЗ знайшли застосування більш ніж на 300 видах виробів виробництва провідних підприємств Росії, Білорусії, України.
Більше 50 років дизелі ЯМЗ успішно експлуатуються в нафтогазовій галузі країни у складі різних дизель-генераторних, компресорних, насосних установок виробництва спеціалізованих підприємств, таких як «Уральський компресорний завод» м. Єкатеринбург, «Машинобудівний завод» м. Ясногорська, "Армелектромаш" м. Єреван, "Читинський машзавод", ВАТ «Червоний пролетар» г.Стерлітамак та ін
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як ЯМЗ і Курський завод


Deutz (Німеччина)
Deutz концентрується на розробці, виробництві, продажу та обслуговування дизельних і газових двигунів у діапазоні від 4 до 7.400 кВт.

Важливою ознакою нової структури Deutz є цілеспрямоване зміцнення на споживчому ринку.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як GEKO і GM


Lombardini (Італія)
Двигуни Lombardini застосовуються в багатьох галузях: сільське господарство, автомобілебудування, будівництво, верстатобудування, кораблебудування.

Багаторічний досвід роботи і досліджень в індустріальному секторі дозволив компанії Lombardini істотно розширити асортимент продукції, що випускається, звертаючи особливу увагу на такі аспекти, як продуктивність і модернізація існуючих стандартів.

Завдяки застосуванню передових технологій і надійності робочі характеристики двигунів Lombardini повністю адаптуються під вимоги ринку, який особливо потребує безшумних апаратах з обмеженими вібраційними коливаннями. У компанії даними проблем постійно приділяється істотну увагу. В результаті розробок їх вдалося вирішити в концепції Sileo - серії двигунів, у якої значно знижені шум і вібрації.

Індустріальне виробництво являє собою область з високим потенціалом для компанії Lombardini , яка має в своєму розпорядженні легко пристосовуваною до конкретних потреб продукцією.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як GESAN і GM


Honda (Японія)
Історія компанії Honda почалася з маленької компанії з виробництва мотоциклів, а сьогодні це провідний виробник, що продає 11 мільйонів одиниць різноманітної продукції на рік за всьому світу - автомобілів, мотоциклів, силової техніки.

Двигуни Honda - надійні, ефективні та екологічно чисті - застосовуються для виробництва генераторів, водяних насосів, газонокосарок, мотокультиваторів та іншого обладнання. Неперевершена потужність, економічність і висока надійність двигунів Honda при тривалому терміні служби забезпечують високу якість будь-якої продукції.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO , GM , Endress


Ruggerini (Італія)
Ruggerini , сьогодні торгова марка групи Lombardini , протягом 80 років була зразком для наслідування в секторі виробництва дизельних двигунів.

Зусилля компанії Ruggerini завжди були направлені на дослідження, інновації і турботу про захист навколишнього середовища, тому якість і продуктивність є однією з суттєвих особливостей товарів марки Ruggerini . Завдяки цьому, двигуни Ruggerini використовували, і продовжують використовувати в найрізноманітніших машинах.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як GM


Yanmar (Японія)
Заснована в 1912 році, компанія Yanmar перші розробила компактний дизельний двигун, якому можна було знайти практичне застосування. Сьогодні Yanmar - це група компаній по всьому світу, що виробляють дизельні двигуни для морських суден, сільськогосподарської техніки, генераторних установок і промислового застосування.
Двигуни використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO і GM


Leroy Somer (Франція)
Генератори LEROY SOMER є лідерами по надійності, що підтверджує їхній вибір РАО «Росенергоатом» для резервування живлення аварійних насосних груп реакторів АЕС Кудамкулан.

Генератор LEROY SOMER є визнаними лідерами за ваго-габаритними характеристиками, що забезпечує їм широке застосування на морських і річкових суднах, бурових платформах, в мобільних джерелах живлення бурових установок і вахтових селищ.

Відмінні перехідні характеристики генераторів LEROY SOMER дозволяють застосовувати серійні моделі генераторів для широкого спектру завдань від виробництва електроенергії до харчування тиристорні навантажень в телекомунікаціях, що забезпечує їх використання світовими лідерами у виробництві дизель-генераторів, такими як SDMO , FG Wilson , Caterpillar , GM , ADVO , Gesan та ін

  Заводи LEROY SOMER по в ипуску електрогенераторів є старими європейськими підприємствами цієї галузі і накопичили величезний досвід в розробці і виробництві спеціальних генераторів:
 • для паралельної роботи з іншими джерелами живлення і мережею;
 • з різними ступенями захисту IP23, IP44, IP54, IP55;
 • для роботи в середовищі з вмістом абразивних, агресивних, корозійних домішок;
 • з системами збудження SHUNT (без можливості короткого замикання на виході генератора), AREP і PMG (з можливістю короткого замикання на виході генератора) для оптимального рішення задач замовника;
 • з протівоконденсатнимі нагрівачами і датчиками температури обмоток, температури і вібрації підшипників;
 • в морському виконанні з сертифікатами РМРС, DNV, LLOYD, VERITAS та ін;
 • A.V.R. (Автоматичний регулятор напруги);
 • ізоляція ротора і статора: H;
 • відповідає нормам CEI - VDE - NEMA - BS - CSA/UL - CE "low voltage" standards.
Основні технічні характеристики генераторів Leroy Somer:

Тип генератора Потужність, кВт Напруга, В Частота струму, Гц Струм, А ККД,% Частота обертання, rpm cos? Довжина
корпусу,
мм
Маса, кг
LSA 43.2 S2 32 230, 400 50 57,6 92 1500 0,8 565 210
LSA 43.2 L6 50 90 93,2 685 280
LSA 43.2 L7 60 108 93,6 685 320
LSA 44.2 VS4 80 144 93,8 685 385
LSA 44.2 M9 108 194,4 95 805 495
LSA 44.2 L11 120 216 95,3 865 550
LSA 46.2 M5 160 288 94,8 973 625
LSA 46.2 L6 200 360 94,8 1093 710
LSA 46.2 VL12 252 453,6 95,6 1175 895
LSA 47.2 S4 328 590,4 95,8 1056 1113
LSA 47.2 S5 364 655,2 95,6 1056 1113
Генератори використовуються у таких відомих виробників генераторних установок,
як SDMO і GM (потужності від 80 до 630 кВА)
Инженерное проектирование
08600, Київська обл.
м. Васильків
вул. 1-го Травня, 2
49000,
м. Дніпропетровськ
вул. Журналістів 7, офіс 403
м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
igor.zan@ukr.net
м. Васильків - (044)362-60-30
pcb-proekt@ukr.net
Ід. код №35901795
МФО 380805
р/р 26001125205
в ВАТ "Райфайзен банк Аваль"
Є платниокм ПДВ на загальних підставах.
© ПП «ПЦБ-ПРОЕКТ». Всі права захищено. Зроблено в студії .