м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
м. Васильків - (044)362-60-30
(067)245-79-79
(050)245-79-79
Виїзд нашого фахівця в будь-який
регіон України.
 
Архитектурное проектирование

Як вже було сказано раніше, Міні-ТЕЦ - це електростанція з комбінованим виробництвом електроенергії та утилізацією тепла. (Як опція - отримання холоду за допомогою використання абсорбційних машин). Основний елемент міні-ТЕЦ - це газопоршнева електростанція. На нашому сайті представлена інформація про різні газопоршневі електростанції, використання яких можливо в процесі будівництва міні-ТЕЦ.

МИ ПРОПОНУЄМО НАШИМ КЛІЄНТАМ:

Підбір найбільш відповідного обладнання за технічними та економічними параметрами.
Ми не лобіюємо інтереси будь-якого виробника, ми можемо зробити кваліфікований вибір з кількох різних марок, і використовувати на вашому об'єкті саме те обладнання, яке буде максимально підходити як з технічної, так і з економічної сторони питання.

Здешевлення загальної вартості будівництва за рахунок прямих відносин.
Маючи прямі відносини із заводами-виробниками, ми можемо істотно знизити витрати кінцевого покупця, використовуючи вітчизняне обладнання, аналогічне за якістю, але істотно дешевше імпортних аналогів, там, де це хоче клієнт.

Прозорі відносини.
Вибір того чи іншого рішення, що використовує комплектуючі, графік фінансування - все це обговорюється з замовником у відкритій і прозорій формі, для складання взаємовигідного та взаємозрозумілого договору.

Розподіл відповідальності і меж договору.
У випадку, якщо цього бажає замовник, можливо поділ меж відповідальності, коли частина робіт замовник бажає виконати самостійно. Безумовно, стандартним підходом, найбільш затребуваним замовником, є будівництво "під ключ".

У результаті, в нашій компанії замовник отримує міні-ТЕЦ на високоякісному обладнанні, максимально відповідному під індивідуальні завдання, без додаткової переплати, з повною заводською гарантією.


За допомогою будівництва Міні-ТЕЦ надаються можливості вибору найбільш ефективного шляху вирішення проблеми енергопостачання за рахунок широкого діапазону режимів експлуатації, великого вибору допоміжного обладнання і систем, різних варіантів компонувань, що дозволяє точно і оптимально пристосувати установку до роботи в будь-яких умов застосування.

При невисоких капітальних та експлуатаційних витратах ці електростанції забезпечують максимальну ефективність інвестицій за рахунок виробництва електроенергії та тепла за дуже конкурентними цінами.

Наше підприємство позиціонується на ринку як компанія, яка виконує повний спектр послуг, пов'язаних з проектуванням, поставками, монтажем та наступним обслуговуванням міні-ТЕЦ. Ми не є постачальниками обладнання будь-якої конкретної марки і не прагнемо продати вже наявні установки. Це дозволяє нам, маючи тісні партнерські відносини з рядом вітчизняними і зарубіжними виробниками міні-ТЕЦ, запропонувати обладнання, найбільш підходяще для замовника з міркувань ціни, якості та особливостей об'єкта.

Міні-ТЕЦ можна використовувати в будь-якій галузі, на виробництві, в адміністративно-офісних і складських будівлях, господарській, комерційній і приватній обсласті. Деякі спеціальні рішення були досить цікавими що б окремо опублікувати їх на сайті. Безумовно, крім цих рішень, можливі і будь-які інші напрямки, у яких міні-ТЕЦ буде виправдано з технічної та економічної точки зору.

Инженерное проектирование
08600, Київська обл.
м. Васильків
вул. 1-го Травня, 2
49000,
м. Дніпропетровськ
вул. Журналістів 7, офіс 403
м. Дніпропетровськ - (098)649-10-91
igor.zan@ukr.net
м. Васильків - (044)362-60-30
pcb-proekt@ukr.net
Ід. код №35901795
МФО 380805
р/р 26001125205
в ВАТ "Райфайзен банк Аваль"
Є платниокм ПДВ на загальних підставах.
© ПП «ПЦБ-ПРОЕКТ». Всі права захищено. Зроблено в студії .